Chcete udělat radost svým blízkým? Darujte poukaz do naší únikové hry k narozeninám, Vánocům, nebo jenom tak. Darujte zážitek, na který se bude dlouho vzpomínat.

Termín hry si obdarovaný volí sám v našem rezervačním systému. Platnost poukazu je čtyři měsíce od jeho zakoupení.

Varianty:

  1. Voucher – Klatba zednářova pro 2 až 6 hráčů = 1.200 Kč
  2. Voucher – Piráti pro 4 až 10 hráčů = 1.500Kč

 

  • Escape Room Úniková hra = 999 Kč (desková hra)      !!! VYPRODÁNO !!!
  • Unlock! Úniková dobrodružství = 779 Kč  (desková hra) 
  • EXIT Úniková hra = 379 Kč  (desková hra)
Voucher_aktualni_vzor
Voucher PIRATI vzor

Jak nakoupit?

Objednávky se jménem obdarovaného a adresou doručení posílejte na info@klatbazednarova.cz

A) Osobní převzetí

Po předchozí domluvě lze poukaz nebo dárkový balíček vyzvednout na adrese Zámek č.p. 2 Lednice. Platba hotově, nebo převodem na účet. Platební karty bohužel neakceptujeme.

 

B) Odeslání poštou

Poukaz nebo dárkový balíček můžeme odeslat Českou poštou. Platba převodem na účet. Odesíláme běžně následující den po připsání částky na náš účet. K ceně je účtováno poštovné.

 

Hrou vás budou provázet kartičky s úkoly, hádankami, nápovědami a odpověďmi. K dispozici máte také dešifrovací kotouč, který vám ukazuje, správnou cestu. Hra je koncipována na jedno hraní pro skupinu až 6 osob.

Hry EXIT: Úniková hra získaly v německém originále prestižní ocenění Spiel des Jahres 2017. Můžete si tak být jisti, že vás čeká opravdu skvostný herní zážitek.

Scénář Opuštěná chata je z kolekce 3 her EXIT nejjednodušší, náročnější je pak Tajná laboratoř, nejtěžší Faraonova hrobka.

Stejně jako v případě ostatních verzí hry Escape Room po celém světě jste i tady „uvězněni“ a cílem je najít během 60 minut kódy pro „útěk“. Kódy nacházíte řešením hádanek a rébusů.

Toto balení obsahuje 4 napínavé scénáře a každý scénář se skládá ze 3 částí. V každé části musíte najít správnou kombinaci čtyř klíčů z šestnácti možných. Klíče zasunujete do Chrono–dekodéru. Nejděte 3 správné kombinace klíčů během 60 minut a vyhrajte hru. Společně buď vyhráváte nebo prohráváte…

Začínáte otevřením obálky a přečtením úvodního příběhu záhady. Vyřešení záhady je samozřejmostí. Navíc obálky obsahují různé druhy šifer, které musíte rozluštit, abyste odhalili správnou kombinaci klíčů. Každý hráč si najde vlastní typ šifry, do které se může ihned pustit.

Každé kolo budete čelit novým elementům na hracím stole. Budete nalézat nejednu stopu vedoucí k rozluštění celé záhady. Jste připraveni na tuto výzvu?

unlock

KOOPERATIVNÍ KARETNÍ HRA INSPIROVANÁ ÚNIKOVÝMI MÍSTNOSTMI. UNLOCK! vám umožní tyto zkušenosti zažít doma u stolu.

Tři úchvatná dobrodružství!

1) FORMULE – Vstupte do tajné laboratoře a odhalte tajemné sérum, které vyvinul vědec…

2) PÍSK A PÁRAS – Zmařte plány odporného profesora Nosidea v tomto dobrodružství ve stylu kreslených postaviček.

3) OSTROV DOKTORA GOORESE – Navštivte ostrov výstředního miliardáře a sběratele starožitností a překonejte jeho nástrahy!

Obsah balení: 1 pravidla, Výuka (10 karet), 180 karet (každý scénář 60)

info@klatbazednarova.cz

Zámek 2, Lednice           Mapa

Vstup z ulice 21. dubna v zámeckých jízdárnách