Chcete udělat radost svým blízkým? Darujte poukaz do naší únikové hry k narozeninám, Vánocům, nebo jenom tak. Darujte zážitek, na který se bude dlouho vzpomínat.

Nabízíme Vám dárkový balíček, ve kterém se skrývá voucher a desková úniková hra (obojí dle Vašeho výběru). Termín hry si obdarovaný volí sám v našem rezervačním systému. Platnost poukazu je šest měsíců od jeho zakoupení.

Varianty:

  1. Voucher pro 2 až 6 hráčů = 1.200 Kč
  2. Voucher pro 2 až 6 hráčů + Escape Room Úniková hra = 2.199 Kč
  3. Voucher pro 2 až 6 hráčů + EXIT Úniková hra = 1.579 Kč
  4. Escape Room Úniková hra = 999 Kč
  5. EXIT Úniková hra = 379 Kč

Objednávky se jménem obdarovaného a adresou doručení posílejte na mail: info@klatbazednarova.cz

Poukaz

Hrou vás budou provázet kartičky s úkoly, hádankami, nápovědami a odpověďmi. K dispozici máte také dešifrovací kotouč, který vám ukazuje, správnou cestu. Hra je koncipována na jedno hraní pro skupinu až 6 osob.

Hry EXIT: Úniková hra získaly v německém originále prestižní ocenění Spiel des Jahres 2017. Můžete si tak být jisti, že vás čeká opravdu skvostný herní zážitek.

Scénář Opuštěná chata je z kolekce 3 her EXIT nejjednodušší, náročnější je pak Tajná laboratoř, nejtěžší Faraonova hrobka.

Stejně jako v případě ostatních verzí hry Escape Room po celém světě jste i tady „uvězněni“ a cílem je najít během 60 minut kódy pro „útěk“. Kódy nacházíte řešením hádanek a rébusů.

Toto balení obsahuje 4 napínavé scénáře a každý scénář se skládá ze 3 částí. V každé části musíte najít správnou kombinaci čtyř klíčů z šestnácti možných. Klíče zasunujete do Chrono–dekodéru. Nejděte 3 správné kombinace klíčů během 60 minut a vyhrajte hru. Společně buď vyhráváte nebo prohráváte…

Začínáte otevřením obálky a přečtením úvodního příběhu záhady. Vyřešení záhady je samozřejmostí. Navíc obálky obsahují různé druhy šifer, které musíte rozluštit, abyste odhalili správnou kombinaci klíčů. Každý hráč si najde vlastní typ šifry, do které se může ihned pustit.

Každé kolo budete čelit novým elementům na hracím stole. Budete nalézat nejednu stopu vedoucí k rozluštění celé záhady. Jste připraveni na tuto výzvu?

Jak nakoupit?

 

A) Osobní převzetí

Po předchozí domluvě lze poukaz nebo dárkový balíček vyzvednout na adrese Zámek č.p. 2 Lednice. Platba hotově, nebo převodem na účet. Platební karty bohužel neakceptujeme.

 

B) Odeslání poštou

Poukaz nebo dárkový balíček můžeme odeslat Českou poštou. Platba převodem na účet. Odesíláme běžně následující den po připsání částky na náš účet. K ceně je účtováno poštovné.

 

Obejdnávky se jménem obdarovaného a adresou doručení posílejte na info@klatbazednarova.cz

info@klatbazednarova.cz

Zámek 2, Lednice           Mapa

Vstup z ulice 21. dubna v zámeckých jízdárnách